AMDAPOL jest dystrybutorem opakowań szklanych, wykorzystywanych głównie w procesie pakowania żywności oraz wyrobów spirytusowych. W naszej ofercie znajdują się produkty adresowane zarówno do wytwórców żywności, jak i do hurtowników zajmujących się sprzedażą słoików do sieci handlowych i sklepów. Oferujemy szeroki wachlarz opakowań pochodzących od szeregu producentów, wybranych spośród najlepszych i zapewniających wyłącznie najwyższą jakość. Towar oferowany przez nas jest dostarczany na bezzwrotnych paletach, co stanowi znaczne ułatwienie dla nabywcy naszych opakowań, gdyż nie musi pamiętać o tym, że w określonym terminie jest zobowiązany do zwrotu palet we wskazane miejsce.

 Oprócz opakowań szklanych, które są głównym i strategicznym produktem dla naszej firmy zajmujemy się również sprzedażą metalowych opakowań w postaci puszek wykorzystywanych w przetwórstwie rybnym, mięsnym, owocowo-warzywnym i spożywczym.

  Ponadto dystrybuujemy produkty z plastiku w tym m.in. pojemniki na śmieci o pojemności 120 i 240 litrów w różnych kolorach.

 

                              Gorąco zachęcamy do współpracy.